Realizacje przydomowych oczyszczalni ścieków

Przydomowa pełnobiologiczna oczyszalnia typu NV

Dla małych gospodarstw idealnym rozwiązaniem będzie montaż małej sieci, która oczyszcza ścieki poprzez użycie bakterii tlenowych oraz mikroorganizmów. Biologiczne oczyszczalnie typu NV pracują w hybrydowej technologii osadu czynnego zanurzonego złoża biologicznego. Oczyszczalnie pracują w warunkach wodno-tlenowych, dlatego nie wydzielają brzydkich zapachów. Firma Aquaclear daje gwarancję na bezzapachowość oczyszczalni. Takie właśnie są oferowane przez nas przydomowe oczyszczalnie typu NV, które są najczęściej wybieranym produktem do celów prywatnych oraz dla małych firm i przedsiębiorstw.

 

Każda przydomowa oczyszczalnia typu NV, którą nabyć można w naszej firmie, produkowana jest przez firmę Traidenis. Wyróżniamy się tym, iż jesteśmy jedynym dystrybutorem produktów tej firmy na Śląsku i w całej Polsce południowej. To, co skłoniło nas do współpracy z tą litewską firmą był fakt, iż zdobyła ona w zaskakująco szybko sposób poważanie na rynku krajowym i zagranicznym, oferując rozwiązania technologiczne, które są zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Same oczyszczalnie typu NV cechują się podziemną współpracą układu dwóch komór, które mają na celu puryfikację zbieranych się w układzie ścieków wykorzystując w tym celu osad czynny oraz zanurzone złoże biologiczne.