Aquaclear - raty

BOŚ Bank

Ekologiczne rozwiązania instalowane przy obiektach jednorodzinnych nie tylko przekładają się na niejednokrotnie imponujące oszczędności w dłuższym okresie, ale też są przyjazne środowisku. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne stają się przydomowe oczyszczalnie ścieków, które stanowią bardziej funkcjonalną i ekologiczną alternatywę dla betonowych szamb.

 

Dotacje na budowę, czyli środki zewnętrzne, mogą pochodzić z inicjatyw samorządowych, które są finansowane z budżetu państwa. Jedną z instytucji, aktywnie wspierających osoby chcące budować rozwiązania ekologiczne, jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - NFOŚiGW.

 

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na przydomową oczyszczalnię ścieków

Jeśli zastanawiasz się nad budową przydomowej oczyszczalni ścieków, wiedz, że istnieje wiele programów, które pomogą Ci sfinansować inwestycję. W momencie, kiedy decydujesz się na współpracę z AquaClear24, możesz mieć pewność, że nasz zespół dokona wszelkich starań, by wesprzeć Cię w pozyskaniu zewnętrznych środków finansowania inwestycji.

 

Dotacja NFOŚiGW, w zależności od programu regionalnego/samorządowego, może wynosić nawet 90% całego nakładu. W wielu przypadkach wysokość dofinansowania jest określana przez radę gminy. Środki z dopłaty mogą być przeznaczone na:

  • przygotowanie terenu, dokonanie posadowienia i montażu wszelkiej niezbędnej infrastruktury związanej z robotami ziemnymi,
  • wynajem maszyn ciężkich niezbędnych do przeprowadzenia prac budowlanych,
  • zakup, podłączenie i konfigurację przydomowej oczyszczalni ścieków.

 

Oszczędzaj i ograniczaj szkody środowiskowe!

Innowacyjne technologie, takie jak przydomowa oczyszczalnia ścieków, stale zyskują nowych zwolenników. Tego typu rozwiązanie pozwala na istotne ograniczenie ryzyka skażenia wód i gruntu, jest niemal bezobsługowe, a do tego zachowuje swoją funkcjonalność na długie lata. Urządzenie to generuje również duże oszczędności w długim okresie – nie wymaga usług asenizacyjnych, a koszty związane z jego pracą z reguły nie przekraczają kilkuset złotych.

Dzięki naszemu wsparciu możesz starać się o pozyskanie dodatkowych źródeł finansowania Twojej inwestycji w biologiczną oczyszczalnię ścieków.

Z nami lepiej wybierzesz najlepszy dla Ciebie program oraz skuteczniej wypełnisz odpowiednie druki. Obecnie do Twojej dyspozycji są:

Aquaclear - raty

Możliwość zakupu naszych urządzeń w systemie ratalanym bez oprocentowania 

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

kom. 500 727 211

kom. 512 350 060

 

BOŚ Bank

Poznaj nowoczesny sposób finansowania proekologicznych inwestycji opracowany wspólnie przez Bank Ochrony Środowiska i firmę Aqua Clear. Dowiedz się, jak działa produkt łączący niezwykłe korzyści dla klientów z ochroną środowiska. Przekonaj się, że przydomowa oczyszczalnia ścieków to inwestycja, na którą możesz sobie pozwolić.

 

Kredyt na zakup i montaż urządzeń oferowany naszym klientom przez BOŚ to przede wszystkim:

  • obniżona prowizja za udzielenie kredytu,
  • niskie oprocentowanie,
  • okres kredytowania nawet do 60 miesięcy.

 

Już dziś wybierz swoje urządzenie i zacznij oszczędzać. Skorzystaj z preferencyjnego kredytu w banku BOŚ i żyj ekologicznie.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami BOŚ BANK, otrzymasz pełny pakiet informacji o tym, w jaki sposób przygotować inwestycję, aby spełniała wymogi urzędowe i otrzymała wsparcie.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

Justyna Figiel - mail: justyna.figiel@bosbank.pl, kom. 515 111 034